Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php52/lib/php/hcptch-contact-form-integration.php) is not within the allowed path(s): (/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/etc/apache2/scripts:/usr/local/etc/apache22/scripts:/home/html/diera.sk) in /home/html/diera.sk/public_html/wp-content/plugins/captcha/captcha.php on line 2035

Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php52/lib/php/smilies-package.inc.php) is not within the allowed path(s): (/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/etc/apache2/scripts:/usr/local/etc/apache22/scripts:/home/html/diera.sk) in /home/html/diera.sk/public_html/wp-content/plugins/smilies-themer/smilies-themer.php on line 33

Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php52/lib/php/collapscatwidget.php) is not within the allowed path(s): (/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/etc/apache2/scripts:/usr/local/etc/apache22/scripts:/home/html/diera.sk) in /home/html/diera.sk/public_html/wp-content/plugins/collapsing-categories/collapscat.php on line 157
Mŕtve dievča – Filmový kútik
júl 262011
 

Vcelku zaujímavá dráma s mysterióznym prvkom. Film je rozdelený do piatich častí, z ktorých každá rozpráva časť príbehu, ktorý bude vyrozprávaním poslednej časti tvoriť uzavretý celok. Bližšie k jednotlivým častiam:

1. Cudzinec – Príbeh dievčaťa žijúceho s nezdravo dominantnou matkou, ktoré nájde mŕtvolu neznámeho dievčaťa. Od matky odchádza a cestou si nachádza aj priateľa.
2. Sestra – Telo mŕtveho dievčaťa sa dostane do márnice, kde lekárka prevádzajúca pitvu má podozrenie, že ide o jej sestru, ktorá zmizla pred pätnástimi rokmi.
3. Manželka – Príbeh o manželke, ktorá zistí, že jej muž je vrahom a namiesto toho, aby ho išla nahlásiť, zničí všetky dôkazové materiály o jeho vine.
4. Matka – Príbeh matky, ktorá hľadá dcéru, ktorá sa od nej pred niekoľkými rokmi rozhodla újsť. Nachádza vnúča, ale nie dcéru.
5. Mŕtve dievča – A nakoniec príbeh zabitého dievčaťa, ktoré je hľadané matkou z predošlého príbehu. Pokým manželka vraha z tretieho príbehu páli dôkazový materiál, vrah nachádza svoju poslednú obeť…

Vskutku som od tohto filmu nič nečakal a ostal som milo prekvapený, keď som zistil, že film navyše obsahuje hlbšiu pointu a hoci sa jedná o drámu pri ktorej veľa napätia nezažijete, je možné ju aj opakovane pozerať bez újmy na zdraví. Odporúčam ľuďom, ktorí majú radi psychologické zápletky. :bloody:

[suffusion-the-author]

[suffusion-the-author display='description']